Tu jesteś > Strona Główna > Artykuły > Dobranie rozmiaru bielizny dla dziewczyny - jak się za to zabrać?

Dobranie rozmiaru bielizny dla dziewczyny - jak się za to zabrać?

Data dodania:
2023-01-19 15:04:17

Chcesz kupić swojej dziewczynie bieliznę, ale nie wiesz na jaki rozmiar masz się zdecydować? Nic straconego. Postaramy się Ci pomóc, tak abyś miał pewność, że dokonałeś słusznego wyboru. Taki prezent spodoba się Twojej ukochanej np. na urodziny, imieniny, Dzień Kobiet czy też Walentynki. Na czym powinieneś się skupić? Istnieje kilka kryteriów, które musisz wziąć pod lupę.

Co z tym rozmiarem?

Jeśli interesuje Cię bielizna na Dzień Kobiet, w pierwszej kolejności zainteresuj się jej rozmiarem. Potrzebny będzie Ci zarówno rozmiar majtek, jak i biustonosza. Nie wiesz jak się za to zabrać? Możesz to oczywiście sprawdzić na metkach. Ważne jest to, aby nie zauważyła tego Twoja dziewczyna, lecz niekiedy może być tak, że Twoja ukochana będzie wiedziała o tym, że chcesz jej sprezentować zmysłowe majtki lub też stanik. W takiej sytuacji nie pozostanie Ci nic innego, jak zmierzenie obwodu bioder dziewczyny w najszerszym miejscu (poznasz rozmiar majtek, np. S, M lub L) oraz zmierzenie obwodu pod biustem i w biuście (np. 70D, 75B, 65E). Pamiętaj o tym, aby zrobić to jak najbardziej precyzyjnie.

Co z modelem bielizny?

Znając już wszystkie rozmiary, możesz przystąpić do następnego kroku, a konkretniej do dobrania optymalnego modelu bielizny. Jeśli chcesz to zrobić dobrze, poznaj najpierw preferencje swojej dziewczyny. Z pewnością może się jej spodobać bielizna:

  • ❥ koronkowa,
  • ❥ haftowana,
  • ❥ gładka,
  • ❥ usztywniana,
  • ❥ półusztywniana.

Zwolenniczki tej ostatniej opcji docenią elegancki biustonosz semi soft, w którym dół miseczki jest usztywniany, natomiast góra jest stworzona z miękkiego materiału. Jeśli chodzi o kolor, stawiaj na bieliznę kremową, cielistą, czerwoną lub czarną. 

Nie bój się eksperymentować i rozmawiać ze swoją dziewczyną

Nie da się ukryć, że praktycznie każdą kobietę zainteresuje ekskluzywna bielizna damska, którą można na siebie zakładać na przeróżne okazje (te luźniejsze, jak i zdecydowanie bardziej oficjalne). Nigdy wcześniej nie dobierałeś bielizny dla swojej dziewczyny i nie robiłeś jej takiego prezentu? Nie bój się eksperymentować! Najbezpieczniejszą propozycją jest jednak porozmawianie z dziewczyną o jej oczekiwaniach i upodobaniach, dzięki czemu masz pewność, że nie popełnisz żadnego błędu. Jeśli masz taką ochotę, wybierzcie prezent wspólnie, a Tobie pozostanie go już tylko uroczyście wręczyć, np. w dniu jej urodzin. W sytuacji, gdy ma to być przyjemna niespodzianka, kieruj się powyższymi wskazówkami, dotyczącymi dobierania rozmiaru oraz modelu kobiecej bielizny, a cały proces zakończy się sukcesem. 

Aktualności


2023-03-03 18:04:38

Wtryskiwanie tworzyw sztucznych jest jednym z najczęściej stosowanych procesów produkcji w przemyśle. Jest to efektywny sposób na produkcję precyzyjnych i złożonych części z tworzyw sztucznych, w tym elementów samochodowych, sprzętu medyczn...

Więcej

2023-01-19 15:04:17

Chcesz kupić swojej dziewczynie bieliznę, ale nie wiesz na jaki rozmiar masz się zdecydować? Nic straconego. Postaramy się Ci pomóc, tak abyś miał pewność, że dokonałeś słusznego wyboru. Taki prezent spodoba się Twojej ukochanej np. na urod...

Więcej

2023-01-04 15:29:17

W obecnych czasach posiadanie inteligentnego domu jest na wyciągnięcie ręki, ze względu na innowacyjne technologie. Możemy sterować rozmaitymi elementami wyposażenia, ustalając parametry według potrzeb. Dzięki automatyce domowej zarządzanie...

Więcej